Banner: 728 x 90

Mám velkou radost z Vašeho zájmu o muzikoterapii. Ta se v průběhu let stala doslova mým životem. Právě čtete můj web. Nemám příliš času na jeho aktualizace, ale alespoň Vás nezahltím množstvím informací. Ze zkušenosti vím, že poznání a vlastní prožitky muzikoterapie jsou daleko intenzivnější a přesvědčivější než teorie. Pokud Vás zde uvedené informace dovedou k opravdovému setkání s muzikoterapií a se mnou, bude mi potěšením.

            Kdo jsem? Není lehké stručně odpovědět. Jsem muzikant a celý život pracuji ve speciálním školství. Hledala jsem muzikoterapii, která by byla účinná a univerzální. Po mnoha pokusech s nejrůznějšími muzikoterapeutickými přístupy jsem ji v roce 2007 našla - metodu Celostní muzikoterapie PaedDr. Lubomíra Holzera. Celostní muzikoterapii, Celostní muzikoterapii 2 a Celostní muzikoterapii 3 jsem studovala v letech 2009 - 2017 na ICV FF Univerzity Palackého v OLOMOUCI. Metoda Celostní muzikoterapie PaedDr. Lubomíra Holzera funguje a je univerzální. Mám vyzkoušeno na vlastní kůži. A dnes už nedělám nic jiného. Pracuji mimo jiné stále ve speciální základní škole, kde aplikuji Celostní muzikoterapii. Nedám na své domovské pracoviště dopustit. Je to studnice mých praktických zkušeností a velká škola na cestě být muzikoterapeutem. To samotné však nestačí. Metodu Celostní muzikoterapie studuji u PaedDr. Lubomíra Holzera až doposud. Ono není nikdy hotovo. Terapeutem se zkrátka člověk nestane s absolvováním pár kurzů či dosažením nějaké pozice. A proto kráčím a naslouchám, abych mohla být muzikoterapeutkou pro Vás všechny, kteří chcete.

            Muzikoterapie nasměrovala moji profesní cestu do mnoha dalších zařízení ve školství, zdravotnictví a sociální sféře. Muzikoterapii (terapeuticky a lektorsky) poskytuji všude a všem, kteří o ni mají zájem. Velmi úzce spolupracuji s PaedDr. Lubomírem Holzerem, který je mi učitelem a supervizorem. Děkuji mu tímto s úctou za  vedení a podporu, kterou mi poskytuje. Od roku 2017 jsem místopředsedkyní Evropské Asociace Celostní Muzikoterapie, z.s.

            V záložce Pozvánky najdete, kde bude v nejbližší době možnost se se mnou a s muzikoterapií potkat. O Celostní muzikoterapii se dočtete ve skriptech PaedDr. Lubomíra Holzera v záložce Celostní muzikoterapie. A pokud hledáte něco, co jsem na web nedala, napište mi, prosím, na veru.faltusova@seznam.cz, ráda Vám odepíšu. Pokud jste dočetli až sem, gratuluji Vám a přeji Vám radostný život na Zemi a ve Vesmíru, Vaše Veronika Faltusová

Veronika Faltusová

| Celostní muzikoterapie | Fotogalerie | Kontakt | Muzikoterapeutické nástroje | Nabídka muzikoterapie | Odkazy | Pozvánky | Příslušenství k nástrojům | Úvod |
FelixNET©